Temos
Dirvinis asiūklis stiprina odą, plaukus ir nagus

Puslapis: 3

Priklausomai nuo vietos, kur dirvinis asiūklis auga, jis gali turėti nuo 6 iki 7 procentų silicio rūgščių! Si mineralinė medžiaga žmogui yra būtina. Silicis patenka į visas žmogaus kūno ląsteles bei audinius, todėl šios druskos pritaikymo sfera medicinoje labai plati. Ypač išoriniam organizmo apvalkalui — odai silicio rūgštys teikia elastingumo ir tvirtumo. Jis veikia ne tik išorinę odos dalį, bet ir jos jungiamuosius audinius. Susilpnėję jungiamieji audiniai gali sąlygoti, pavyzdžiui, vadinamąją "apelsininę odą", atsirandančią ant klubų.

Tokia oda moterims kelia didelį nerimą; remiantis statistiniais duomenimis, mūsų kraštuose tuo skundžiasi kas trečia moteris. Paprastai tai nelaikoma įgytu susirgimu. Tai organizmo polinkis įjungiamojo audinio silpnumą. Sis moterų jungiamasis audinys yra elastingas ir tąsus kaip guminės kojinės; o kadangi pastojus oda turi prisitaikyti prie didėjančio kūno svorio, paodyje esančios riebalinės ląstelės "išstumiamos" į paviršių ir taip atsiranda "apelsino oda". Vyrams, kad ir kokie stori jie bebūtų, taip niekada neatsitinka.

Moterys, turinčios tokią odą, turėtų mažiausiai du kartus per metus po tris savaites gydytis dirvinio asiūklio arbata. Iš šios arbatos jungiamasis audinys gaus daug maistingųjų medžiagų ir tuo bus užkirstas kelias tolesniam jungiamojo audinio nusilpimui.

<<< Ankstesnis puslapis    Kitas puslapis >>>   


Daugiau straipsnių apie sveikatą





Informacija surinkta iš įvairių interneto šaltinių, pateikiama pažíntiniais tikslais ir gali būti nepatikima. Prieš ja pasikliaudami, tikrinkite kituose šaltiniuose arba teiraukitės specialistų.


Vaistų ir ligų katalogas   Kontaktai

Vaistai, ligos, sveikata, kainos