Temos
Kodėl žmones dažnai serga ir anksti miršta

Puslapis: 6

Tiems, kurie įpratę valgyti restoranuose, nuoširdus patarimas: lankykite kinietiškus restoranus ir pasirinkite tik "čap-suj" arba "čau-mein", tačiau įspėkite kelnerį, kad jis neatneštų ryžių ar sriubos, ir paprašykite nedėti į valgį krakmolingų produktų. Tuomet Jūs gausite nuostabų pietų valgį, kuriame nedaug skysčių, nėra krakmolo, mikroskopiškai mažai mėsos, krevečių, jūros vėžio, omaro ar krabo. Kinietiški pietūs nuostabūs dar ir tuo atžvilgiu, kad daržovės juose ne virtos, o paruoštos virš garų, todėl išsaugojusios visus vitaminus ir mineralines medžiagas. Žinoma, vienu atokvėpiu sukirte visą "čap-suj" porciją, kiekvienas iš Jūsų, mano bičiuliai, nepatenkintas sušuksite: "Aš alkanas!"

Tačiau tik pirmąsias 2-3 savaites Jūs jausitės nepavalgę, po to porcija bus Jums normalūs pietūs.

Į klausimą, kodėl žmonės dažnai serga ir tokie neilgaamžiai, dr. Makferinas tvirtai ir ryžtingai atsako: "Dvikojai padarai, išdrįstantys vadintis žmonėmis, nežino tokių paprastų tiesų, kad mūsų oda - gyvas organizmas ir kad organizme susikaupia toksinų (nuodingųjų medžiagų), kurių mes turime reguliariai atsikratyti. Apskaičiuota, kad žmogus per odos poras turi pašalinti 3,5 karto daugiau atliekų, negu per tiesiąją žarną ir inkstus!" Tai įmanoma padaryti tik garinės pirties ir vantos dėka.

Būtina lankyti rusišką ar suomišką pirtį ne rečiau, kaip kartą per savaitę, ir negailestingai garintis bei prakaituoti garinėje apie 20 - 30 minučių. Daugelis rusų perėmė kvailą įprotį mėgautis vonia.

<<< Ankstesnis puslapis    Kitas straipsnis >>>   


Daugiau straipsnių apie sveikatą





Informacija surinkta iš įvairių interneto šaltinių, pateikiama pažíntiniais tikslais ir gali būti nepatikima. Prieš ja pasikliaudami, tikrinkite kituose šaltiniuose arba teiraukitės specialistų.


Vaistų ir ligų katalogas   Kontaktai

Vaistai, ligos, sveikata, kainos