Temos
Liaudiška priemonė nuo gangrenos ir vočių


Ar žinote, kad rusų liaudiškosios medicinos gydytojai išgelbėjo nuo rankų, kojų ir pirštų amputacijos tūkstančius ligonių?

Prasidėjus gangrenai, gydytojai beveik visuomet griebiasi peilio. Rusų liaudiškosios medicinos gydytojai naudoja štai tokią priemonę.

Paima šviežios juodos ruginės duonos ir, gerai ją pasūdę, kruopščiai sukramto. Skaudanti vieta apdedama storu sukramtytos duonos sluoksniu ir aprišama. Ši priemonė patikima ir labai efektyvi.

Keletas oficialiosios medicinos gydytojų bandė patobulinti šį "laukinį" liaudies gydytojų būdą, pridėdami kai ką iš vaistinių gudrybių, kurios, jų nuomone, turėjo pakeisti kramtymą. Visi šie bandymai nieko nedavė. Kramtant duona ir druska susimaišo su seilėmis, o pastarosios, matyt, vaidina svarbų vaidmenį, gydant gangreną ir votis.

Nors aprašytoji liaudiška priemonė efektyvi ir patikima, vis dėlto daugeliu atvejų reika kreiptis į gydytoją, nes gangrena yra labai rimtas dalykas.

Vienai moteriai ant rankos piršto susidarė piktybinė votis, nuo kurios greitai prasidėjo gangrena. Pirštas pradėjo juoduoti ir gydytojai patarė jį amputuoti. Operacija buvo paskirta po dviejų dienų. Nelaimingoji moteriškė su ašaromis akyse pradėjo skambinėti telefonu visiems savo pažįstamiems. Jos laimei, vienas jų buvo susipažinęs su liaudies medicina ir dama nedelsdama ėmėsi gydytis. Operacijos dieną gydytojas sterilizavo visus chirurginius reikmenis. Nuėmęs raištį nuo ligonės piršto, gydytojas apstulbo dėl stebuklingos metamorfozės: ligonės pirštas vėl buvo baltas. Pasakęs, kad operacija visiškai nereikalinga, daktaras susidomėjo šiuo gydymo būdu. Moteris mielai viską papasakojo.<<< Ankstesnis straipsnis    Kitas straipsnis >>>   


Daugiau straipsnių apie sveikatą

Informacija surinkta iš įvairių interneto šaltinių, pateikiama pažíntiniais tikslais ir gali būti nepatikima. Prieš ja pasikliaudami, tikrinkite kituose šaltiniuose arba teiraukitės specialistų.


Vaistų ir ligų katalogas   Kontaktai

Vaistai, ligos, sveikata, kainos