Temos
Liaudiškas anginos gydymo būdas


Šis būdas praktikuojamas ne tik Rusijoje, bet ir Artimųjų bei Viduriniųjų Rytų šalyse.

Arti prie burnos prikišama didelė varlė ir ligonis verčiamas kvėpuoti pučiant orą į ją. Varlės širdis pradeda tankiai plakti, o ligoniui po 8 -10 minučių pasidaro geriau. Po šios procedūros varlės kvėpavimas būna labai padažnėjęs. Paleista varlė padaro 2-3 šuolius ir... nugaišta. O ligonis visiškai pasveiksta. Kaip tvirtina žiniuoniai, liga "pereina" į varlę. Tačiau tai nėra tikra tiesa. Galbūt XXI arba XXII amžiuje mokslininkai ištirs šį gydymo metodą ir atskleis visas jo paslaptis.

Persų liaudies gydytojai Teherane, kituose miestuose ir Irano provincijose beveik šiuo vieninteliu būdu ir gydo anginą. Daugelis šios knygelės autoriaus draugų domisi, kokios rūšies varlės laikomos gydančiomis. Autorius tegali atsakyti, kad tai varlės, kurios veisiasi Teherano apylinkėse. Galbūt tai vienintelė varlių rūšis, turinti gydomųjų savybių. Dar kartą pakartosime, kad varlė būtinai turi būti didelė.<<< Ankstesnis straipsnis    Kitas straipsnis >>>   


Daugiau straipsnių apie sveikatą

Informacija surinkta iš įvairių interneto šaltinių, pateikiama pažíntiniais tikslais ir gali būti nepatikima. Prieš ja pasikliaudami, tikrinkite kituose šaltiniuose arba teiraukitės specialistų.


Vaistų ir ligų katalogas   Kontaktai

Vaistai, ligos, sveikata, kainos