Temos
Bronchito gydymas natūraliomis priemonėmis

Puslapis: 3

Skystoka košė užtepama piršto storumo sluoksniu ant įprastinio pavilgo audeklo. Pavilgas apvyniojamas kaip paprastai, tačiau jo negalima taip ilgai laikyti, kaip šlapiai šalto krūtinės pavilgo. Greitai ligonis pajus, kaip ima degti krūtinės oda. Tada garstyčių pavilgą reikia nuimti. Pamatysite, oda raudona kaip virto vėžio. Neišsigąskite, tai ženklas, kad krūtinės ląstoje ir visame kvėpavimo trakte labai pagerėjo kraujotaka. Garstyčių pavilgo efektas dažnai esti stulbinantis: pacientas vėl gali laisvai kvėpuoti, nesikartoja oro trūkumo priepuoliai.

Liaudies medicina nėra linkusi kosulio gydyti kosulį slopinančiomis priemonėmis, išskyrus sunkius kosulio priepuolius. Juk kosulys — tai paties organizmo savigyna: kosėdami išvalome bronchus nuo gleivių. Iš patyrusio gydytojo galite išgirsti: "Oda prakaituoja, o gleivinės gleivėja". Tai reiškia, kad negalima dirbtinai stabdyti bronchų gleivinės išskyrų. Atvirkščiai, šį procesą reikėtų palengvinti, paskatinti. Fitoterapeutas pasakys dar tiksliau: " Stabdydami išsivalymo procesus stabdome gydymą".

Peršalimą įveiksite greitai, jeigu gulėsite, prakaituosite ir atliksite rekomenduotas Kneipo procedūras. O nesusirgti bronchitu taip pat nesunku: lankykite sauną, lįskite po šaltu dušu, kontrastiniu dušu, masažuokitės sausu šepečiu. Tai nuo seno patikrintos priemonės, stiprinančios natūralias organizmo gynybos jėgas.

<<< Ankstesnis puslapis    Kitas straipsnis >>>   


Daugiau straipsnių apie sveikatą





Informacija surinkta iš įvairių interneto šaltinių, pateikiama pažíntiniais tikslais ir gali būti nepatikima. Prieš ja pasikliaudami, tikrinkite kituose šaltiniuose arba teiraukitės specialistų.


Vaistų ir ligų katalogas   Kontaktai

Vaistai, ligos, sveikata, kainos