Temos
Keletas natūralios mitybos patarimų

Puslapis: 26

Siame nepastoviame pasaulyje viskas kinta, net monopolijos ir valdžia. Nėra nieko konkretaus ir stabilaus, kas turi gerąją pusę, turi ir išvirkščiąją, kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Nėra nieko, kas nebūtų arba In, arba Jan, teisingi tik šie bendrieji principai. Vienas iš JAV įkūrėjų uždraudė vaistų monopoliją. Aš lenkiu prieš jį galvą tikėdamasis, kad jo pažiūrų platumas dar bus pripažintas, nes šiuolaikinė medicina nepaprastai monopolizuota, tai beveik diktatūra, kurios negalima kritikuoti.

„TIK VIENAS DIEVAS ŽINO"

Jei Adleris nebūtų buvęs tokių ribotų pažiūrų ir jei į sudarytą Sintonikoną būtų įtraukęs Rytų filosofiją, o ne rašęs enciklopediją, tai amerikiečių gydytojai galėtų išspręsti savo problemas tema „Tik vienas Dievas žino".

Adleris ir jo bendradarbiai nežinojo, kad visi didieji Rytų mąstytojai pirmiausia buvo mokytojai, supratę ir mokę, kad svarbiausia laimės prielaida — tai sveikata. Jo pasaulėžiūra buvo ne itin plati ir neturėjo praktinės reikšmės, o visos didžiosios religijos ir Azijos filosofijos savo mediciną harmoningai siejo su Visatos tvarka.

Deja, Rytų filosofija ir mąstymas Vakarų mokslininkams lieka svetimas. Pavyzdžiui, Prancūzijos filosofų asociacijos prezidentas Levis Briulis keturiuose pagrindiniuose savo darbuose rytietišką mąstymą ir pasaulėžiūrą vertina kaip „įvykį". Dr. Svaineris knygoje „Didieji Indijos mąstytojai" parodė tokias pat ribotas pažiūras.

Oficialiosios medicinos gydytojų nevilties šūksnis neleidžia būti abejingam. 67 metus aš gyvenau filosofiniame klimate, mano gyvybė buvo išgelbėta, nes, laimei,

<<< Ankstesnis puslapis    Kitas puslapis >>>   


Daugiau straipsnių apie sveikatą





Informacija surinkta iš įvairių interneto šaltinių, pateikiama pažíntiniais tikslais ir gali būti nepatikima. Prieš ja pasikliaudami, tikrinkite kituose šaltiniuose arba teiraukitės specialistų.


Vaistų ir ligų katalogas   Kontaktai

Vaistai, ligos, sveikata, kainos