Temos
Pregnyl
Vaistinis preparatas: Pregnyl
Puslapis: 2


- Jaunesniems nei 6 metų vaikams reikia šešias savaites švirkšti po 5001 000 TV vaistinio preparato 2 kartus per savaitę.

- Vyresniems nei 6 metų vaikams reikia šešias savaites švirkšti po 1 500 TV vaistinio preparato 2 kartus per savaitę.

Jei reikia, gydymo kursą galima kartoti.

Vartojimo metodas

Pregnyl miltelius ištirpinti pakuotėje esančiame tirpiklyje. Miltelius ištirpinus, reikia pažiūrėti, ar milteliai visiškai ištirpo. Jeigu paruoštas tirpalas yra neskaidrus, arba jame yra dalelių, vartoti negalima. Paruoštą tirpalą reikia sunaudoti nedelsiant. Kad neskaudėtų ir kad tirpalo iš injekcijos vietos ištekėtų kiek galima mažiau, jį reikia lėtai švirkšti į raumenis arba po oda.

4.3 Kontraindikacijos

Padidėjęs jautrumas žmogaus gonadotropinams arba bet kuriai pagalbinei Pregnyl medžiagai.

Diagnozuotas arba įtariamas nuo lytinių hormonų priklausomas auglys, pavyzdžiui, kiaušidžių, krūties ar gimdos vėžys moterims ir prostatos ar krūties vėžys vyrams.

Lytinių organų apsigimimai, nesuderinami su nėštumu.

Fibroziniai gimdos augliai, nesuderinami su nėštumu.

4.4 Specialūs įspėjimai ir atsargumo priemonės

Moterims

Jei moteris pastoja po ovuliacijos sukėlimo gonadotropiniais preparatais, tikimybė, kad nėštumas bus daugiavaisis, yra didesnė.

Pagalbiniais apvaisinimo būdais, ypač apvaisinimu in vitro (AIV), apvaisinamų moterų, kurių vaisingumas sutrikęs, kiaušintakiai dažnai būna nenormalūs, taigi joms gresia didesnė negimdinio nėštumo rizika. Būtina anksti ultragarsu patvirtinti, kad nėštumas vystosi gimdoje.

Po apvaisinimo pagalbiniais būdais moterims persileidimas yra dažnesnis, nei pastojusios natūraliai.

Reikia ištirti, ar nėra negydomos nelytinių liaukų endokrinopatijos (pvz., skydliaukės, antinksčių ar hipofizės funkcijos sutrikimo).

Po apvaisinimo pagalbiniu būdu įgimtų sklaidos trūkumų atsiradimo galimybė gali būti šiek tiek didesnė, nei po fiziologinio pastojimo. Manoma, jog tas gali priklausyti nuo tėvų (pvz., motinos amžiaus, tėvo spermos savybių) ir daugiavaisio nėštumo, kuris dažnesnesnis po pagalbinių apvaisinimo būdų (PAB). Duomenų, rodančių, kad apsigimimų rizikos padidėjimas susijęs su gonadotropinų vartojimu taikant PAB, nėra.

Nepageidaujamas kiaušidžių perstimuliavimas

<<< Ankstesnis puslapis    Kitas puslapis >>>


Vaistų ir ligų katalogas   Kontaktai

Vaistai, ligos, sveikata, kainos