Temos
Kiaulpienės sirupas arba sultys suteikia jėgų

Puslapis: 3

Didžiausią naudą iš kiaulpienės arbatos jūs išgausite tada, kai ją gersite ne mažiau kaip keturias savaites, nenuklysdami nuo gydymo kurso. Išskirtinės šios arbatos savybės: ji pagreitina medžiagų apykaitą, išvalo kraują, sustiprina organizmo imunitetą (100 gramų kiaulpienės lapų yra vidutiniškai 30 miligramų vitamino C!), ypač stimuliuoja kepenų, inkstų, kasos bei tulžies veiklą. Kiaulpienės gydomąjį poveikį aiškiausiai galima pailiustruoti kad ir tokiu pavyzdžiu: suleidus į veną kiaulpienės ekstrakto, kepenys 4 kartus daugiau išskiria tulžies! Sergant tulžies latakėlių uždegimu ar esant tulžies stazėms, kiaulpienė yra nepakeičiamas vaistas. Jeigu organizmas linkęs į tulžies akmenligę, jums tiesiog būtina kiekvieną pavasarį ir rudenį profilaktiškai pagerti kiaulpienių arbatos. Patartina tai daryti sistemingai. Žinoma, jau esantys akmenys tikrai neištirps. Bet spaudimo jausmas dešiniajame šone, kuo sergantys tulžies ligomis dažnai skundžiasi, paprastai gana greitai aprimsta. O kolikai, kuriuos sukelia tulžies akmenys, daugiau nebepasikartoj a.

Dar viena išskirtinė kiaulpienės savybė yra jos duretinis poveikis, tai reiškia, kad kiaulpienės sudėtyje esančios medžiagos skatina inkstus pašalinti iš organizmo kuo daugiau skysčių. Ne veltui vokiečiai kiaulpienę vadina gal kiek vulgariai, bet taikliai: "besišlapinantis į lovą" (prancūzų kalboje ji vadinama taip pat "pissenlit", tai yra "šlapintis į lovą").

<<< Ankstesnis puslapis    Kitas straipsnis >>>   


Daugiau straipsnių apie sveikatą





Informacija surinkta iš įvairių interneto šaltinių, pateikiama pažíntiniais tikslais ir gali būti nepatikima. Prieš ja pasikliaudami, tikrinkite kituose šaltiniuose arba teiraukitės specialistų.


Vaistų ir ligų katalogas   Kontaktai

Vaistai, ligos, sveikata, kainos